BigBoard

Moderní zastávkový přístřešek pro 21. století

Společnost BigBoard Praha, a.s. představuje moderní zastávku MHD pro 21. století. Přístřešek nabízí kromě ochrany před nepřízní počasí mnohé další, nadstandardní možnosti, které cestujícím zpříjemní čekání na spoje.

Nejvyspělejší technologie zajišťuje cestujícím také připojení k Wi-Fi, dobití telefonů a dalších mobilních zařízení, informační servis na digitálních displejích o spojích a návaznosti veřejné dopravy, o počasí, kulturních akcích, místních zajímavostech, zobrazení místních map a mnohé další podle potřeb provozovatelů.
Součástí přístřešku je také digitální vitrína velikosti 1,17 x 1,75 m umožňující zobrazovat mimo jiné i animované spoty. To vše je vytvořeno kompletně od návrhu až po výrobu českými odborníky. Přístřešek je možné dodat jak ve standardní, tak i prodloužené velikosti.
Díky vzdálené správě obsahu je možné operativně reagovat na vzniklé situace a jednotlivé digitální prvky zastávkového přístřešku využít například ke komunikaci krizových sdělení při mimořádných událostech.
Zastávkový přístřešek společnost BigBoard nabízí zcela zdarma, včetně následného servisu, městům, obcím a městským částem.
Moderní mobiliář navrhovali studenti VŠUP, a to pod odborným vedením pedagogů školy, externích konzultantů na statiku, osvětlení a technologie výroby. Finální výběr nejvhodnějšího řešení probíhal pod vedením předních světových i českých návrhářů designu.
Pro vypracování prototypů se spojilo renomované designové studio Olgoj Chorchoj s českým výrobcem mobiliáře mmcité vedeným designéry Davidem Karáskem a Radkem Hegmonem.
Cílem studentů a autorů tohoto návrhu je nabídnout obyvatelům měst moderní provedení městského mobiliáře s vysokou užitnou hodnotou. Společnost mmcité je špičkový český vývojář a výrobce mobiliáře, který se již prosadil po celém světě. Nyní dostává zaslouženou příležitost prezentovat se i ve své vlastní zemi.

Kromě zastávkového přístřešku nabízí BigBoard Praha a.s. i další moderní, designově příjemné a především spolehlivě funkční prvky městského mobiliáře, které patří mezi základní estetické části systému elegantně doplňující veřejný prostor center měst.

  • zastávkové přístřešky
  • zábradlí
  • odpadkový koš
  • lavička
  • CLV vitrína
  • stojan na kolo
  • info panel
  • reklamní rotunda
  • veřejná toaleta


mobiliář