BigBoard

Aktuality

V Praze jsme rozšířili portfolio o dalších 12 ploch typu bigboard.

Prahou jezdí další hezký celopolep tramvaje Škoda 15T klienta Slevomat. Celkový počet tramvají, které nabízíme klientům k tomuto druhu reklamy, je 80 ks.

Další nepřehlédnutelná tramvaj klienta Lina - Sedita jezdí po Praze.

Na Jižní spojce si odbyla premiéru naše nová LED obrazovka. Jedná se o velmi atraktivní místo s nejvyšším provozem v celé České republice

Zrealizovali jsme premiérový celopolep tramvaje Škoda T15 ForCity. Jedná se o krásnou zmrzlinovou tramvaj pro klienta Magnum.

Od července předáváme do prodeje několik nových lokalit pro velkoplošné bannery (plachty) na území hl. m. Prahy.

Společnost BigBoard Praha, a.s. změnila sídlo, které má nyní tuto adresu:
BigBoard Praha, a.s.
Na strži 2097/63
140 00 Praha 4

BigBoard zvítězil v poptávkovém řízení na pronájem 60 ks tramvají Škoda T15 ForCity za účelem instalace reklamních ploch. Od počátku dubna jsou plochy v prodeji klientům.

V únoru posílila naší skupinu akvizice společnosti RAILREKLAM, spol. s r.o. Portfolio ploch jsme tím rozšířili o atraktivní plochy na nádražích po celé České republice, ve vlacích a samozřejmě také o outdoorové formáty.

8. červen 2017

Další double bigboard pro Vás připravujeme na atraktivním místě Východní spojky ve směru Hradec Králové a Mladá Boleslav.

Exkluizvní plocha pro vaše logo konci Nuselského mostu. Využitelný rozměr 13 x 2 m. Viditelnost po celou dobu jízdy po Nusleském mostě zaručuje, že vaši prezentaci nikdo nepřehlédne.

Nový bigboard na hlavním tahu I/35 mezi Hradcem Králové a Brnem.

V lednu posílila naší skupinu akvizice se společností News Advertising s.r.o. Portfolio double bigboardů jsme tím rozšířili o 101 ploch v regionech celé České republiky.

Dynamické backlighty představují ideální nosič pro zatraktivnění Vaší kampaně. Aktuálně prezentujeme na našich plochách velmi zdařilou kampaň klienta Vodafone.

V prodeji dvě velkoplošné LED obrazovky na Nuselském mostě. Jedna směr do centra a druhá směr z centra. Celková průjezdnost přes 75 000 vozdiel /24 hod v obou směrech zaručuje, že vaši kampaň nikdo nepřehlédne. Bliží informace na webových stránkách www.lednuselskymost.cz

V září posílila naší skupinu akvizice se společností Qeep, a.s. Portfolio ploch jsme tím rozšířili o atraktivní LED obrazovky na Nuselském mostě a také velkoplošnou reklamu v centru Prahy.

Do našeho portfolia přibyl nový bigboard na hlavním tahu Praha – České Budějovice. Celkový počet námi nabízených bigboardů je 1522 ks.

V listopadu jsme postavili nový double bigboard formátu 9,6 x 8,2 m na Praze 5 v Dobříšské ulici.

Dynamický backlight – novinka na trhu venkovní reklamy. Ve 32 lokalitách vám nabízíme tento moderní nosič, který je podsvícen pomocí 5400 LED světelných bodů. Lze definovat intenzitu i délku podsvícení v pravidelných intervalech, vytvářet smyčky, využívat lokální či celoplošné podsvícení, nebo vytvářet jednoduché animace. Více informací naleznete na http://backlight.cz.

V Českých Budějovicích jsme pro vás postavili další doublebigboard na frekventovaném průjezdu městem – ulici Nádražní. V prodeji je již nyní.

Spuštění nové verze webové prezentace BigBoard. Během krátké doby dojde ke spuštění nových webových stránek našich dceřinných společností BigMedia, Czech Outdoor a outdoor akzent.

Nový oboustranný a samozřejmě osvětlený Smartboard 6x3 m jsme předali do prodeje od března na Praze 6 - ulice Slánská.V únoru jsme postavili dva nové double bigboardy formátu 9,6 x 8,2 m na pražské magistrále a Jižní spojce. Celkový počet double bigboardů tak dosáhl úctyhodného čísla 89.Další nový Smartboard 6x3 m na Karlovarské výpadovce. Naši klienti tak mohou vybírat mezi 608 plochami rozmístěnými po celé České republice.