Kdo dělá BigBoard takový, jaký je?

O nás

Náš tým, čítající okolo 120 skvělých zaměstnanců, zahrnuje kolegyně a kolegy s rozličnými dovednostmi, zkušenostmi a perspektivami. Kombinace rozmanitých schopností a znalostí umožňuje týmu přicházet s kreativními a inovativními řešeními problémů.

Základním pilířem naší úspěšné činnosti je vzájemná důvěra, která vytváří prostředí, ve kterém si lidé věří, podporují se navzájem a jsou otevření sdílení nápadů a připomínek. Tým komunikuje efektivně a otevřeně. Vzájemně sdílí své myšlenky a názory a respektují názory ostatních.

K ještě lepším výkonům a výborné atmosféře přispívají společné team buildingy, které navíc pomáhají k vzájemné interakci a spolupráci mezi jednotlivými členy, posilují celkovou dynamiku týmu a podporují osobní vztahy, které jsou při práci příjemnou nadstavbou.

Naše aktivity

Florbal
Sport je nám blízký! I proto jsme hrdí, že jsme mohli spojit svoje jméno s nejvýznamnější halovou sportovní akcí roku! BigBoard Superfinále Českého florbalu patří mezi to nejprestižnější, co naše sportovní scéna nabízí a nás těší, že můžeme být u toho!
Karlovy Vary
Každoročně podporujeme konání prestižního Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Kromě propagace festivalu na našich plochách také pravidelně na úvod festivalu pořádáme před Grandhotelem Pupp večírek, který se stal pro návštěvníky MFF KV velmi vítaným zpestřením.
Golf
Pro naše obchodní partnery pořádáme golfové turnaje, a když se nabídne příležitost propojit golf s dobrou věcí, jdeme do toho. Jako v případě podpory charitativního golfového turnaje, jehož výtěžek putoval Centru Paraple.
Sázení stromků
Vracíme přírodě to, co nám dává. Proto jsme před Vánocemi v roce 2022 zasadili tisícovku smrčků, abychom alespoň částečně nahradili ty, které jsme přírodě vzali k výzdobě našich domovů.
Nadace
Již více než čtvrt století podporujeme neziskové a charitativní organizace poskytováním našich ploch pro jejich zviditelnění v očích veřejnosti. Naše Nadace BigBoard již pomohla bezmála čtyřem stovkám projektů v celkové hodnotě přesahující 200 milionů korun.
Team buildingy
Náš pracovní tým a jeho duch je jednou z našich největších devíz. Aby se nám ještě lépe spolupracovalo, pravidelně se účastníme team buildingů s netradičními aktivitami.

Udržitelný rozvoj

 

Již se nám podařilo získat ESG na úrovni A! Aktuálně k němu připravujeme Zprávu o udržitelnosti a pracujeme na získání ESG certifikace prostřednictvím nástroje CSI (Corporate Sustainability Index).

Cílem je následně dodávat partnerům nejen relevantní data o souhrnné stopě, ale i počítat uhlíkovou stopu každé kampaně uskutečněné na nosičích. Věříme, že díky tomu budeme v budoucnu velmi konkurenceschopní nejen mezi ostatními poskytovateli venkovní reklamy v ČR, ale i mezi ostatními mediatypy obecně.

Kariéra

Kariéra

Staňte se součástí týmu BigBoard
Proč pracovat u nás?
Inovujte
Jsme inovativní a technologicky pokročilá společnost a nabízíme práci v dynamickém a rychle se rozvíjejícím prostředí.
Osobní rozvoj
U nás najdete různé příležitosti pro profesní rozvoj. Můžete se zapojit do prodeje reklamy, marketingu, datové analýzy a dalších oblastí.
Vzdělávání
Zajišťujeme školení a další formy podpory, které vám pomohou rozvíjet vaše dovednosti a kariéru.
Benefity
Kromě odpovídajícího finančního ohodnocení poskytuje široké spektrum nadstandardních benefitů.
Pyšníme se silnou firemní kulturou a podporou týmové spolupráce. Pokud vám záleží na pracovním prostředí, kde jsou lidé motivovaní, spolupracují a sdílejí podobné hodnoty, je pro vás BigBoard správnou volbou.
Chtěli byste u nás pracovat?

Zašlete nám svůj životopis na e-mail:

adela.starkova@bigboard.cz přidejte se k nám.

Názory našich zaměstnanců

Lukáš Horák

Major Account Manager

Do BigBoardu jsem nastoupil v roce 2008 jako do svého druhého zaměstnání ve svém životě, na pozici juniorního obchodníka. Ačkoliv by se mohlo zdát, že tato práce je jen o komunikaci s klienty a přípravě nabídek, není tomu tak, je mnohem pestřejší. Měl jsem možnost se zapojit do nejrůznějších projektů, a rozšířit si tak obzory, nabírat nové dovednosti a zkušenosti, které mohu dále uplatňovat a kontinuálně tak být přínosnějším pro firmu. Na naší firmě také velmi oceňuji inovativnost a její stabilitu.

Kateřina Štiková

produkční

V BigBoardu jsem již od roku 1999, což svědčí o tom, jak jsem tu spokojená. Vyzdvihla bych mimo jiné kolektiv, který je jednoduše skvělý. Díky kolegům zde vládne přátelská a většinou i pohodová atmosféra (tedy samozřejmě vyjma vypjatých situací, kdy něco extra hoří) a vzájemná pomoc a ochota je na denním pořádku. Dobrý kolektiv je velmi důležitý faktor pro to, aby člověk chodil do práce rád a dělal svou práci dobře.

Filip Toman

technik

Osobně jsem od roku 2015, co ve firmě pracuji, třikrát změnil pracovní náplň, a vždy to pro mě byl velmi pozitivní posun. Vzhledem k tomu, jak se trh neustále vyvíjí a my na to bleskově reagujeme, a zároveň na trhu hledáme nové možnosti, může těchto příležitostí být opravdu mnoho. I u standardních pozic u nás ve firmě bývá zvykem snažit se je zprvu obsadit zaměstnanci z vlastních řad, a dát tak novou příležitost vlastním a již prověřeným lidem. Toto vnímám jako velice pozitivní a myslím, že mohu mluvit i za své kolegy.

Kontakt pro média

Pavlína Stránská

+420 739 372 041

pavlina.stranska@bigboard.cz

BigBoard Praha a.s.

Budova TRIMARAN

ul. Na strži 2097/63

140 00 Praha 4

IČ: 242 26 491

© 2024 BigBoard