Našim partnerům nabízíme širokou škálu služeb

Výhody spolupráce

  • Městům a obcím poskytujeme moderní městský mobiliář odpovídající nárokům 21. století. Samozřejmostí je jeho údržba na naše náklady. Na výběr máme pro své partnery z několika typů, které umožňují volit ten správný podle jejich požadavků.
  • Zastávkové přístřešky, které dodáváme, umí kromě úkrytu před nepřízní počasí například také připojit cestující k Wi-Fi, sledovat jízdní řády i jejich aktuální změny, dobít si mobilní telefony a mnohé další.
  • Zajišťujeme využití reklamních prostor v majetku institucí a jejich organizací a z toho plynoucích příjmů pro ně, včetně zajištění kompletní správy reklamních prostor.
  • Umíme zhodnotit jinak nevyužitelné pozemky ve formě úhrady nájmů, a to za výrazně vyšší částky nájemného, než je pro danou oblast a typ pozemku standardní a obvyklé.

Přístup k partnerům

Našich partnerů si vážíme a poskytujeme jim kompletní servis.

Pro danou lokalitu nebo prostředí vybereme nejvhodnější řešení pro reklamu a k tomu vhodný kvalitní nosič.
Průběžně přicházíme s těmi nejmodernějšími možnostmi, jaké svět venkovní reklamy nabízí. Zavádíme digitální technologie, které umožní moderní komunikaci ve vybraném čase s adaptabilním obsahem.
Nájemní smlouvy připravujeme vždy s cílem, aby plně vyhovovaly potřebám partnerů, a dbáme na důkladné dodržování všech povinností z nich vyplývajících.
Účastníme se tendrů municipalit a dalších veřejných institucí na pronájmy pozemků a dodání městského mobiliáře formou podávání výhodných nabídek.
Informujeme
denně
živě
navigujeme
 

Inspirujte se

V digitálních CLV měníme spoty aktuálně i podle počasí. Klidně i několikrát denně. Navíc je můžete propojit s vaším webem, použít vaše již hotové spoty ze sociálních sítí, střídat neomezené množství motivů.

Inspirujte se

Díky našim technologiím se fanoušci sportů dozvídají průběžné výsledky v reálném čase. Komunikovat na našich digitálních CLV je možné v přesný čas, 24 hodin denně a flexibilně. Navíc jsou eko efektivní.

Inspirujte se

Prostřednictvím našich ploch najdete i nejbližší pobočku vašeho oblíbeného fastfoodu.

Inovujeme

Hmmm, také při pohledu na blyštivou a lákavou plechovku slyšíte to zasyčení Pepsi ve sklenici plné ledu?
Nechte kreativně vyniknout eleganci vašich produktů.
Červený šátek nedráždí jen býky, ale i ty, kdo touží přesně po tomhle modelu!
… a nemusíte se u toho nutně držet při zemi, i vznášení se ve vzduchu je povoleno.
Cítíte tu symfonii chutí lahodné kávy?
Jakože čím větší zmrzlina, tím větší vosa? Vždyť tahle má úctyhodné tři metry!

Spolupracujeme

Svým partnerům poskytujeme zajištění nájmu za pozemky, které jsou jinak nevyužitelné, a to za nájemné, které výrazně přesahuje standardní částky.

Jsme silným partnerem pro města, obce, hlavní město Praha, statutární města Brno a Ostrava, České dráhy a.s., Správu železnic, Dopravní podnik hlavního města Praha, obchodní centra jako Globus, Kaufland, Tesco, Westfield Chodov, mnohé další instituce a řadu významných právnických a fyzických osob.

Mobiliář

Představujeme moderní zastávku MHD pro 21. století. Přístřešek nabízí kromě ochrany před nepřízní počasí mnohé další, nadstandardní možnosti, které cestujícím zpříjemní čekání na spoje.

Nejvyspělejší technologie zajišťuje cestujícím také připojení k Wi-Fi, dobití telefonů a dalších mobilních zařízení, informační servis na digitálních displejích o spojích a návaznosti veřejné dopravy, o počasí, kulturních akcích, místních zajímavostech, zobrazení místních map a mnohé další podle potřeb provozovatelů.
Zastávkový přístřešek společnost BigBoard nabízí zcela zdarma, včetně následného servisu, městům, obcím a městským částem.
Díky vzdálené správě obsahu je možné operativně reagovat na vzniklé situace a jednotlivé digitální prvky zastávkového přístřešku využít například ke komunikaci krizových sdělení při mimořádných událostech.
Součástí přístřešku je také digitální vitrína velikosti 1,17 x 1,75 m umožňující zobrazovat mimo jiné i animované spoty. To vše je vytvořeno kompletně od návrhu až po výrobu českými odborníky. Přístřešek je možné dodat jak ve standardní, tak i prodloužené velikosti.

Kontakt pro média

Pavlína Stránská

+420 739 372 041

pavlina.stranska@bigboard.cz

BigBoard Praha a.s.

Budova TRIMARAN

ul. Na strži 2097/63

140 00 Praha 4

IČ: 242 26 491

© 2024 BigBoard